خب چند روزی از خوابگاه کوچ کردیم و برنامه  عمه خانم مهاجرت نموده

در طی این مهاجرت هم با دختر عمه جان  مدام در حال تماشا فیلم هستیم اونم از نوع آمریکا یی!

و البته بیش تر  تینجر پسند

اما حقیقتش بخواهید با وجود اون همه تعریف  و تمجیدی که  از سریال های آمریکایی  میشد متاسفانه من  نتوانست خیلی به سمت خودش جذب کند و من دوباره سراغ همون سریال های جذاب کره ای میروم  ! هوررررراااا

البته  از بین این چند تایی که دیدیم یه چند تا خوب هم پیدا کردم که انشالله نت وصل بشه حتما ازشون پست میزارم و در مورد احساساتم  و تجربه اولین سریال های آمریکایی براتون می نویسم

و اما اعتراف ها 

اعتراف میکنم  هر ۴ تا فیلمی که دیدم واقعا قشنگ  و جذاب بودن و همون ۵ دقیقه اول منو جذب خودشون کردن.و جدا از اون احساسات من را هم جریحه دار  کردن الخصوص

اعتراف میکنم فیلم های آمریکایی  ( وقت کنید فیلم نه سریال ) به مراتب بهتر از سریال  های کره ای بودند

اعتراف میکنم تجربه خیلی  جالبی در مورد فیلم و سریال آمریکایی بود 

اعتراف میکنم من فقط یک کی درامی دو آتیشه هستم و قصد ندارم هیچ وقت از دنیای جذاب خودم بیرون بیام هرچند از نظر بعضی لوس و چرت باشهولی برای من بسی آموزنده و جالب 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داده کاوی، آمار، تحقیقات بازار درس و مشق | انشا ,مثل نویسی و جواب فعالیت ها در محضر قرآن كريم Mt Wallpapers درسی 98 کتابخانه اندیشه دستگرد موسیقی میوه خشک کن زردالو مَـسْـتـانِــہ