سلام دوستان عزیز بیانی و آبجی های مجازی ^_^
راستش دلم برای همه تون خیلی تنگ شده شرمنده هستم که نمی رسم بهت تون سر بزنم و حالی ازتون بپرسم
راستش اینترنت خونه مون تمام شده و.
بنابه دلایلی بابام اولش می خواست ما را جریمه کنه و نت نخر ولی بعد خودم بهش گفتم که نخره .
راستش منم گفتم تو این فرصت باقی مونده به کنکور بشینم درس بخونم و یه مقدار از فضای مجازی دور بشم.
الان همه خانواده اینترنت همرا دارند جز منم . من دیدم گوشی بدون نت به چه ماند مثل زنبور بدون عسل گوشیم تحویل بابام دادم
هر از گاهی با اجازه مامان میرم سر گوشی مامان و از نت استفاده میکنم ولی خیلی کوتاه مدت .بازم شرمنده که نمی رسم به وب هیچ کدام تون سر بزنم و نظرات تون دیر به دیر جواب میدم
ممنونم از اون دوستانی که به ایمیلم پیام دادن و نگرانم بودند و اون سری از دوستان که خصوصی و عمومی تو قسمت نظر حالم پرسیدند .
در پناه حق باشید یاعلی
+ دوستان عزیز کنکوری از جمله مبهم ،فرزانه جون ، شمیم ، ادموند ، فاطمه ، دخترک بی نام بهار نارنج ****( اولین دوست بیانی ) ( شرمنده اگر اسمی کسی جا موند )
+ بهار جون و زینب جون( آبجی سادات ) تولدتون مبارک میدم خیلی زودِ ولی فکر نکنم اون موقع بتونم بهت تون تبریک بگم شرمنده عزیزان .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Benjamin Hαρρу Ɓιятн∂αу Mσнѕєη فیروزه | زمرد | یاقوت اميد مارکت David مرجع کامل طرح های گرافیکی و پروژه های دانشجویی چکامه های سوررئال دانلود آهنگ جدید فارسی | موزیک 2016 زنجان درس