خب دوستان عزیز بازم با یک پست خبری دیگه در کنار تون هستیم اینبار قرار محبوب ترین سریال های کره ای ۲۰۱۹ و بهترین زوج های هنری ۲۰۱۹ بهتون معرفی کنیم ! امیدوارم این پست برای شما عزیزان مفید بوده باشد

خب حقیقتا من خودم قصد دارم توی یک پست بهترین سریالی های ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ که دیدم در یک فرصت مناسب تر بهتون معرفی کنم ! اما این پست جز سری پست های اخباری و طبق معمول باز هم خارج از سلیقه شخصی من میباشد ! 
توضیحات اضافه هر سریال در قسمت پ.ن ها بیان کرده ام .
⁉️ و در پایان دوست دارم بدانم از نظر شما بهترین سریال های ۲۰۱۹ کدام اند؟ 

و اما بهترین سریال ها به ترتیب :
۱ . شکوفه کاملیا 
۲ . تو فوق العاده ای 
۳ . هتل دل لونا 
۳ . قصه های نوکدو 
و اما بهترین زوج ها هنری 
۱. Dan _ haru ( تو فوق العاده) 
۲.dong _ Jeon ( افسانه نوکدو ) 
۳.man _ Chon ( هتل دل لونا) 
۴.ho_ do ( شکوفه کاملیا) 

پی نوشت ها : 
پ.ن : بشدت از انتخاب این ۴ سریال به عنوان بهترین و محبوب ترین های کلیدراما راضی هستم .
پ.ن ۲: شکوفه کاملیا: خب حقیقتا خودم هنوز این سریال ندیدم و شایدم به این زودیا نبینم . و نظری ندارم ولی حضور گونگ هیو جین ( بازیگر پاستا و متشکرم ) و کانگ ها نئول( بازیگر عاشقان ) این اطمینان میده که حتما یک سریال یک سریال متفاوت و بینظیر است ! 
پ.ن ۳: تو فوق العاده ای یک سریال ۱۶ قسمتی مدرسه که من بهش لقب مدرسه ۲۰۱۹ دادم . این سریال عجب حال و هوا منو برو پیش سریال مدرسه وارثان با این تفاوت که این بار با به جای یه مشت ستاره کی درام قرار با نوجوان تازه کار که هر کدام یا نقش دوران کودکی ستارگان یا به‌عنوان یک نقش مهمان در سایر سریال ها حضور داشتن. این سریال مدرسه ای در قالب یک کمیت ( کتاب مصور) نیز بیان شده و یه جورایی تم فانتزی _ کمدی و عاشقانه خوبی هم داره . ( ترکیبی از وارثان و دبیلو خودمون ) ( پیشنهاد ) 
پ.ن ۴:هتل دل لونا: از سری سریال های فانتزی ۲۰۱۹ با ژانر های ترسناک ، کمدی ، درام ، عاشقانه، هیجانی که به لطف ملکه کی پاپ توانست مورد استقبال خیلی ها قرار بگیرد . داستان متفاوت در کنار همه کلیشه های فانتزی ، خلق عالمی بین دنیا و آخرت و به تصویر کشیدن آن با ترکیب آیین های مختلف در کنار موزیک های متن بی نظیر و طراحی لباس فوق العاده از دیگر نکات قوتی است که بر محبوبیت این سریال افزوده است .

پ.ن ۵ : قصه های نوکدو: به جرئت میشه گفت این سریال یکی از بهترین و خاطر انگیز ترین سریال های تاریخی که توی عمر تون خواهید دید و همه جوره عاشقش خواهید شد . یک داستان متفاوت در کنار همه کلیشه های کی دراما با این تفاوت که اینبار یک مرد در لباس های یک زن ظاهر شده و نو آوری جدی در کی دراما ایجاد کرده است ! کمدی لطیف ، فیلم نامه بینظیر، زوج شیرین و دوست داشتنی از نقات قوت این سریال خاطره انگیز خواهد بود. ( پیشنهادی ) 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شبنم خیال باد و َ گندم هیچ Raahblog Leslie Timothymm zuhause داستان های کودکانه یه مجله خبری شاد و سرگرم کننده چشمهای بینا ثبت نام دوره های فنی و حرفه ای خدمات تولید محتوا ارزان