خسته ام کردید خسته
چی می خوایید .نمی فهم  تو وبلاگ خودم حق آزادی ندارم ؟! دوست دارم از علایق پست بذارمشما نخونید.‌
بی جنبه تر از مینوزی ها ( با احترام به همه دوستان گلم شمل مستثنا هستید ) 
ندیدم!  خسته ام کردید همه تون برید خودتون وب بزنید از عشق ها تون با بقیه چی کار دارید به من چرا توهین میکنید
روزی ۴ ساعت  دارم وقتم میزارم روی  جواب دادن به آدم هایی مثل شما

خودتون برید سراغ دو تا پست محبوب ترین بازیگران مرد و  یا نظر سنجی ووکی یا نین هو  به من  توهین میکنید که  چی ؟ 

خسته ام واقعا خسته ام .فقط خدا می دونه نیت قلبی من چیه ! بد گمانی ها تون حرف ها تون قلبم شد نمی بخشم تون هیچ کدام تون
خواهشا برید و دیگه نظر ندید
میگم همه بازیگرا برام عزیز  کجاش عجیبه؟!  من کلی سریال برتر دارم کجاش عجیبه.
خواهشا یک نفر به عنوان نماینده لطف کنده بده این دوتا پست ببین نظرات شون بین من و اونا قضاوت کن !

فردا صبح کلیه نظرات توهین آمیز سانسور  یا حذف میکنم بعد دوباره نظرات برای غیر  بیانی ها فعال میکنم 

دوستان بیانی عزیزم  شاید بهتر باشه من برم .تا برام کسی تعیین تکلیف   نکنه چی بذارم چی ندارم .بعد از ۴ سال برگشتم وبلاگم به اینجا رساندم  برای اولین بار آمار وبلاگم ۳۰۰۰ تا بازدید رد کرد تازه دیروز  میانگین از صفر رسید به ۱۰۰ خیلی سخت بود خیلی سخت بود وبلاگ بی نام و نشان که  ۴ سال بازدید صفر طی یک سال به ۱۰۰ برسه  .
خیلی سخت ۲۶۲ تا دنبال کننده پیدا کنه .خیلی سخت این همه پست بنویس برای خودش حالا بخواد به خاطر یه مشت مینوزی بی منطق  وبلاگ شو حذف کنه
از همه تون معذرت می خوام 

مینوزی خوب هم داریم البته.بابت جمع بستن از اونا معذرت می خوام‌

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنتی اسکالانت خدمات اهل البیت علیه السلام ( خدمات امپراطوری بوی یاس ) نقش ترجمه در دنیای امروز دبستان دخترانه بنت الهدی جونقان پخش و فروش لوازم برقی و الکتریکی دانلود فارسی hakamfile بهترین وبلاگ آشپزی غذاهای ایرانی Tak Avaz Music