سلام به همه ی دوستان ، من الیام یکی از نویسنده جدید سایت ؛ اما بریم سر اصل مطلب.

همه ما کی درامری ها یه داستانی داریم !!! سریالی که باهاش تصمیم گرفتیم درامر بشیم ! سریال هایی که باهاشون زندگی کردیم و رومون تاثیر گذاشته و گاهی نقطه ضعفمون شده و از خیلی کارهامون عقب موندیم .

خیلی هامون با پسران برتر از گل و تو زیبایی کی درامر شدیم ! باهاشون اشک ریختیم و گریه کردیم ، خندیدیم و حرص خوردیم .به هر حال سریال هایی که رومون تاثیر گذاشته ، گاهی وقتی یادشون میفتیم احساساتی میشیم جون با کا اکتر ها از ارتباط فرا تر رفتیم ؛ و حاصل کار از این سریال ها یه لیست طلایی تو ذهنمون درست کردیم که اسمشو " سریال های محبوبمون میذاریم " .

هر درامری یه لیست طلایی داره و من میخوام لیست طلایی م رو باهاتون به اشتراک بذارم ! 

توجه : لطفا کسایی که این مطلب رو خوندن هم " لیست طلایی شون رو حتما بگن .

لیست طلایی: 

۱_ نسل خورشید ۲۰۱۶( اکشن _ ملودرام _ پزشکی ) 

۲_اوه ونوس من ۲۰۱۵( عاشقانه _ کمدی_ پزشکی_ درام )

۳_رویای بلند ۱_ ۲۰۱۰( انگیزشی _ مدرسه _ موزیکال)

۴_هیلر۲۰۱۴( اکشن _ عاشقانه)

۵_عاشقان ماه ۲۰۱۶( عاشقانه _ تاریخی)

۶_ادیسه کره ای۲۰۱۸_2017(فانتزی_عاشقانه)

۷_تو از ستاره ها اومدی ۲۰۱۳( فانتزی_عاشقانه)

۸_دکتر غریبه ۲۰۱۴( پزشکی_ درام)

۹_مشکلی نییت ، عشقه ۲۰۱۴( اجتماعی _ پزشکی_ عاشقانه _ درام) 

۱۰_ تاریخ آرتدال ۲۰۱۹ ( مذهبی_ معمایی_ اکشن_تاریخی) 

سریال های دلخواه زیادن اما دوست داشتم یه تاپ ۱۰ معرفی کنم ، دوست دارم سریال های مورد علاقه تون رو بدونم پس با ما به اشتراک بزارید ؛ دوست دار شما الیا .

#الیا

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عاشقانه ,سریال ,طلایی ,لیست ,پزشکی ,دوست ,لیست طلایی ,پزشکی درام ,فانتزی عاشقانه ,تاثیر گذاشته ,رومون تاثیر ,رومون تاثیر گذاشته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رها سیس دهمی Julie rama Kelly Joseph روانشانسی مشاوره و راهنمایی دانستنیهایی درباره ویپ